Hakkımızda

Hakkımızda

Zirve Yem 1998 yılında Karadeniz Bölgesinin İç Anadolu’ya açılan kapısı olan Çorum’da kuruldu.

Güvenilirlik ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, sürekli araştırma, geliştirme ve  kalite anlayışına sadık kalarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi ile kanatlı yeminde bölgede Zirve Yem olarak lider konumda olmanın gurunu yaşamaktayız.

Vizyonumuz

Canlıya ve doğaya önem veren Zirve Yem teknolojiden üst düzeyde faydalanarak sağlıklı ve yüksek verimli sürüler yetiştirmeyi hedef alan bir misyon üstlenmiştir. Sektöre girdiği ilk günden bugüne, uzman kadrosu ile birlikte ‘Hizmette Kalite’ anlayışını hedef alarak, kendini sürekli yenilemektedir.

Misyonumuz

Her zaman güvenilirlik ilkesiyle anılarak güçlü yapısı ve sektörde uzmanlaşmış kadrosuyla, bugün olduğu gibi gelecekte de, sektörde tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com